ניתן לחפש לפי אזור ו/או תחום ו/או שם המורה
חן בראונשטיין
נייד: 054-7979782

אני חן.
מתרגלת יוגה כ-11 שנים.
מגיל צעיר עסקתי בתנועה, בריקוד. אחרי הצבא נרשמתי לחדר כושר, התאמנתי שם כ-5 שנים בתדירות די גבוהה.

 

היום, במבט לאחור, אני נדהמת לגלות כמה לא הבנתי כלום על גוף האדם, על הגוף שלי. עד כמה גדול היה הניתוק שלי מעצמי.
את היוגה פגשתי לראשונה כחוג בחדר הכושר. התאהבתי במיידי. מס' חודשים לאחר מכן זנחתי את חדר הכושר לטובת תרגול יוגה אינטנסיבי ומעמיק.

 

מאז תרגלתי אצל מורים רבים, חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. מכל אחד ואחת היה לי מה לקחת. כל אחד, בדרך שלו, נתן לי כלים אחרים. עם הזמן, למדתי שאין צורך להילחץ ולהיבהל מהעובדה שכל מורה מנחה בדרך אחרת. עם הזמן, הבנתי שכל אחד נותן כלים מסוימים ואני יכולה לבחור באילו כלים להשתמש ומתי. עם הזמן והניסיון, המתרגלים שמולי מלמדים אותי מה הם צריכים ממני. גם הם המורים שלי וביכולתם להעניק לי כלים נוספים, אפילו מבלי שהם יודעים זאת. אני רק צריכה להיות ערה ונוכחת כדי שאוכל לקבל את הכלים האלה. זה היופי ביוגה.

זה היופי בחיים. כל אדם שנכנס לחיינו, ולו לרגע קט, יש לו משהו להעניק לנו. גם אם זה רק שיקוף של עצמנו, זה משהו שרק הוא יכול להעניק לנו. על כך אני מודה.

 

את קורס המורים שלי עשיתי אצל ראם הראובני, לו אני אסירת תודה עד היום.
את הקורס השני שלי עשיתי אצל מירה ארצי-פדן, קורס יוגה נשית. בקורס שכללתי את הידע שקיים בי ולמדתי לתמלל טוב יותר את החוויה שאותה אני מבקשת להעביר הלאה בשיעורים שלי.

באופן טבעי וכהשלמה, עשיתי את קורס המורות ליוגה לנשים בהריון בוינגייט אצל דנה דברת לביא.

 

מבחינתי, היוגה הנשית מאפשרת לכל אישה ואישה, ע"י מתן כלים פרקטיים ליישום, למצוא את מקומה בעולם בו אנו חיים. היוגה הנשית עוזרת לאישה לחשוף את רצונותיה האמיתיים בפני עצמה ולהבין ביתר דיוק באיזה מקום היא עומדת בכל רגע נתון, לאן היא הולכת, מה היא רוצה להשיג וכיצד היא הולכת לעשות זאת.

 

תרגול מתמיד בשיטת היוגה הנשית מאפשר חוויה עמוקה, פיזית ורגשית, של המרכז שבנו. התרגול מלמד השתרשות שמתוכה מתאפשרת צמיחה והתפתחות, בכל המישורים. התרגול יוצר עוגן, סוג של בטחון, גם כשנדמה שאנחנו לבד.

 

תרגול ממושך מאפשר התבוננות בדברים, מאפשר היווצרותם של קשרים חדשים במוח וע"י כך יצירת דפוסי חשיבה והתנהלות חדשים בחיים, לפי הצרכים שלנו.

 

כיום אני מעבירה שיעורי האתה יוגה בהרצליה במכון הכושר ספייס, קאנטרי הרצליה ומתנ"ס נווה ישראל.
שיעור יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה מועבר בסטודיו עדיוגה בהרצליה הצעירה.
לפרטים נוספים ניתן לפנות אלי דרך המייל / הטלפון / הפייסבוק - chenhayoga / chen braunstein

 

 

Kady Harari Michal Rokem-Negev אביב בן - דוד אביבה שלטר אביגיל פן לוי אבישג אורן אדוה נפתלי אדל עינב רותם אורית אפרת אורית האוזמן גל איילת סלע הררי אילה גרוסמן אילנה מוריץ אילנה אסייג לוי אילת נבו איריס בליליוס איריס בר נר אלה הרט אלומה פלג אלונה עופר אליה רייקין אליה קאהן אלינור כהן בן דב אליענה פולמן עובדיה אמיר דרורי אן אביטן אסנת הירש אסנת אבידן אפרת לאור אפרת חלף אפרת נחמן - שוורצקופף בינה רנקור ג'קלין רוז גיל פיש ברזילי גילי גרתי-לינב גיתית אדרעי גלי פלג גלית אלמוג-צור דבי דרסלר דברת דגן דנה שולמן דנה דברת לביא דנה ששון אורון דנה קולקר דנה המבורגר דפנה לוטן דפני דנון הילה שלג - לופר הילה ג'רסי בר-אוריין הילה פיאלקוב ויויאן לנדסברג ורד שמור רבינוביץ' ורד שפי זהבה גילמור זהר בן דור חן בראונשטיין חן-לי סורינוב חנה אלברמן טל רדנאי טל עיני ברגלסון טלי מור טלי כהן ציון טלי אפשטיין ימית בן סעדון יעל שקד יעל בינדר יעל מרגלית יעל הגלעדי יעל  יעקובי גרינבאום יעל ברמן יפעה קמון כרמית ליבנה - זיו כרמית רוזן אבן-זוהר לי-את ורשה לילי פרויד לילך צוברי לינוי גולן מאיה בן-אור מוריה חרדים מורן אלברמן מיה שרבני מיטל עובד בן-דוד מיכל וקס מיכל נתיב מיקי דוד-גולדשטיין מירב כץ אבן מירי רווה מלי גימפל מלכה קרינר מעין אלטבת מרגנית סלונים מרים דיין נועה גוטפריד נורית סיון נורית לביא נורית הרץ נעה רגב נעמי פונדק לובל סיגל רן סיוון מעוז - עשת סיון טרגר סיון לוי סמדר שרף סמדר נוי - וייץ עדי לירן שטיגליץ עדי גונן-קויפר עדי יוגב עדי אורן עינת מלכה עירית בן דוד ענבל צור ענבל לוי עזרא ענת בן דרור ענת גולד ענת פרייס ענת כפרי נבהויז ענת יניב מרגולין ענת חן - הררי ענת גבריאל בן-קיקי עפרה מרגלית צאלה שיפמן צביה בארי ציפי אלתרמן קארין קזאז קוקי חנישר קרן הלרשטיין - אביטן קרן יחזקאלי - גולדשטיין קתרין לוגסי רבקה רוזנשטיין רוחיק גזית רויטל גל רום רויטל גרטלוב רונית בן-אליהו רונית ווליס רות דקלבאום רותי שיינר נווה רחלי פרס רינת הראל נחום רתם רטנר שונטל ממן שירי דנון שירלי טל שלומית קניס שני סבג שרון צ'רקהם שרון אור שרון זימן שרונה ערבה הוכמן שריי ז'אנה מישאל שרית פרץ תהילה שטראוס תמי אריאלי תמי ליאור אהרוני תמר לרנר ​איילת גל ​צופית גוזלי