ניתן לחפש לפי אזור ו/או תחום ו/או שם המורה
אילה גרוסמן
טלפון: 054-4504590
נייד: 054-4504590

הי יקרות,

קצת על עצמי עבורכן

אני מרגישה שהגיע הזמן שלי להפסיק לפחד.תהליכים בתנועה

עלינו כנשים, לדבר את עצמנו, לשתף את העולם במתנות שלנו, למצוא את הדרך להתעצם ולהתעלות מעל הפחדים, והמגבלות שיצרנו לעצמנו.

עלינו להאמין כי ביכולתנו לעשות כל שנרצה, לשחרר את האמירות שלא משרתות אותנו – אני לא יודעת מספיק, לא יאהבו אותי,  אני אאכזב, יבקרו אותי ועוד.

כן זה מקום מוכר שקל לנו להישאר בו, אבל אני מרגישה שזה כבר לא אפשרי עבורי אז'אני פוחדת אבל צועדת ….

 

שמי אילה גרוסמן הגעתי ליוגה לפני 17 שנים אחרי שבני הגדול נולד וחיפשתי מענה פיזי לכאבי גב, ומענה נפשי לדכדוך אחרי לידה מאוד טראומתית

אין ספק שהדרך שלי להפוך להיות מורה ליוגה נשית, ויוגה להריון קשורה משמעותית לחוויות הלידה, ההריונות שלי, להבנה שלי שאפשר לעבור תהליך שיפגוש כל אחת מהמקום שלה ויאפשר לה להגיע ללידה שלה באופן שונה, מחוברת לגוף שלה שואלת שאלות, פתוחה לתהליך מקבלת את חוסר השליטה, מכילה את השינוי, מוכנה גופנית לעוצמות שהלידה מזמנת לנו.

הרגשתי שהעבודה עם הגוף מעלה את החיבור לחווית הלידה שלי ואת הצורך ללמד מתוך המקום שבו אני נמצאת.

הבנתי שתמיד אוכל ללמד רק מהמקום שבו אני נמצאת

רציתי לפתוח בפני נשים את החיבור והידע של הגוף שלהן,

הכוח הפנימי העצום שיש בכל אחת מאיתנו בכל רגע, ובזמן ההריון והלידה  מראה את עצמו בעוצמות חזקות, האומץ שלנו, האהבה והחיבור המופלא לחיים שצומחים בתוכנו, יחד עם פחדים, חרדות כעסים, אי נוחות נפשית ופיזית, שינויים ועוד.

מקום שנותן ביטוי לכל אלה ומאפשר לנו לצמוח משם, כל אחת בקצב ובדרך שלה.

משם החלה לצמוח דרכי המקצועית, התחיל לצמוח בתוכי צורך בשינוי, רציתי לתת מעצמי לאחרים, לחזור ולעבוד עם אנשים, אחרי תקופה ארוכה של יצירה בחומר, הרגשתי רצון לשוב וליצור עם אנשים.

התחלתי מלימודי אומנות כמשקמת, המשכתי להנחיית קבוצות, ודמיון מודרך ככלי טיפולי.

כאשר בני השני נולד הגעתי ללידה ממקום חדש,

אבל החיים מזמנים לנו הזדמניות להתפתח ובני נולד עם בעיות גופניות רבות, החלטתי שאני רוצה לעזור לו, לעצמי ולנשים אחרות לחוות את השינויים של חייהן.

הרגשתי שכל מה שלמדתי עדין לא מתחבר לעבודה שרציתי לעשות עם נשים. וכך מתגברת על החששות והפחדים הגעתי ללמוד עם מורה מופלאה המשלבת גוף, נפש ורוח -  ציפי נגב שלימדה אותי יוגה איטגרטיבית  ויוגה תרפיה ממוקדת גוף נפש.

הרצון להתמקד בעבודה עם נשים בהריון, הובילה את דרכי אל שירלי בנטואיץ, כאסיסטנתית שלה ומורה ליוגה לנשים בהריון בשילוב שיטת התחנות.

הרגשתי שאני עדין מחפשת דרך לעבוד עם הגוף שלי, באופן שלוקח בחשבון את הנשיות שלי, וכך נפגשה דרכי עם מירה ארצי פדן, בקורס יוגה להריון בוינגיט, ומאוחר יותר בלימודי יוגה נשית, אני צועדת עם מירה בדרך כבר עשר שנים.

המשכתי והתעמקתי בתחום , בקורס דולות והכנה ללידה, התחלתי ללמד בדיאדה ובאמא אדמה.

כאבי הגב שלי, המשיכו כל הזמן ברקע והם גם הביאו אותי ללמוד את התנועה המרפאה עם גבי רוזנברג, איתה הבנתי בפעם הראשונה את הבעיה בגב שלי ואת הגוף שלי באופן שמעולם לא חוויתי.

בשנים האחרונות עברתי חוויה שטילטלה את עולמי והפגישה אותי עם עומקים חדשים בעצמי,

דרכם התחלתי ללמוד ולשלב בחיי עבודה שאמאנית בדרך הקבלה,

שילוב בין העולמות זו דרכי. היום אני משלבת בין היוגה הנשית לבין התנועה המרפאה

 

יוגה נשית ותנועה מרפאה עבורי זה תהליך התפתחות אין סופי של הריון ולידה

דרך ההתנסות הנשית שלי, והידיעה שכדי לתת מעצמי למשפחתי לחבריי, לתלמידות ולמטופלות עליי להכיר ולאהוב את הטבע הפנימי שלי את האישה שבי.

להרחיב את תפישת המציאות שלי ואת הנוכחות שלי במה שיש, זה לקבל ולאהוב את מה שיש, בחירה, בין לתת את הכוח לאחרים, לחיות בפחד ודאגה מהגוף שלי ,לנוע בעולם בתפישת עולם קורבנית שדברים קורים לי לעומת האפשרות לפתח מערכת יחסים חדשה עם עצמי ועם תפישת המציאות שלי- לתת אמון בגוף שלי להוקיר תודה, לאהוב ולשמוח בו בכל שלב.

תהליך שהוא דרך, מסע של תרגול תנועה, הקשבה לגוף, הפנמת ידע ברמות שנות של תודעה.

ככל שאני מכירה ומבינה את הגוף שלי, את המחזור החודשי שלי את ההריון שלי, את הלידה את גיל המעבר ועוד.. אני מתחילה לקבל את השינוי כדבר קבוע, אני מתחילה לקבל את מה שאין לי שליטה עליו, ולנסות ולשנות את מה שניתן. אני יודעת שאני בדרך וזה מה שחשוב, אני מבינה שיש לי את הדרך האישית שלי לעשות, ומתוך הצמיחה וההתרחבות הפנימית שלי אני יכולה לתת את מעצמי לאחרות

יוגה נשית ותנועה מרפאה, משלימות אחת את השניה לעבודה תנועתית יצירתית, מאתגרת ואין סופית

כנראה שאני תמיד אלמד

אני פשוט אוהבת ומתרגשת מהידע האין סופי שסביבי ואני כל הזמן צומחת ומשתנה.

 

אני מבטאת בעבודתי המקצועית ובחיי בכלל את האמת הפנימית והשינויים שאני עוברת, משלבת את כל האהבות שלי ביחד ליצירה מתמשכת של תנועה, כתיבה, שירה, ציור, טבע, למידה וחקירה שממשיכה להתהוות.

נשואה לגיא ואמא ליותם ונועם, גרה בראש העין.

אני מלמדת יוגה להריון ויוגה נשית במרכז אמאדמה בהוד השרון,

מעבירה סדנאות בקורסים להכשרת דולות, ובקורס להכשרת מורות ליוגה עם תינוקות

עיקר עבודתי בשנים האחרונות מתמקד בשיעורים פרטניים עד בית הלקוחה ולעיתים גם לקוח.

אני מתמקדת בתהליכים בתנועה, ביוגה תרפיה גוף נפש, בשילוב בין טיפול במגע לתנועה.

אני עובדת עם נשים בתהליכי שיקום בשילוב של מגע תנועה, הרפיה נשימה, מדיטציה וכילים נוספים.

מגיעות אלי נשים עם חרדות, דיכאון אחרי לידה, נשים שזקוקות לתמיכה נפשית,

נשים שעברו ניתוחים וטיפולים רפואים אחרים וזקוקות לשיקום, נשים עם בעיות ברצפת אגן

נשים עם בעיות מבניות כגון- בעיות יציבה,כאבי גב, בעיות כתפיים, בעיות בכפות הרגלים, עקמת ועוד

לפרטים נוספים לדרך עבודתי אפשר למצוא

באתר -  http://ayalagrosman.co.il 

דף פיסבוק - https://www.facebook.com/AyalaYoga

 

 

 

 

 

 

 

 

Kady Harari Michal Rokem-Negev אביב בן - דוד אביבה שלטר אביגיל פן לוי אבישג אורן אדוה נפתלי אדל עינב רותם אורית אפרת אורית האוזמן גל איילת סלע הררי אילה גרוסמן אילנה מוריץ אילנה אסייג לוי אילת נבו איריס בליליוס איריס בר נר אלה הרט אלומה פלג אלונה עופר אליה רייקין אליה קאהן אלינור כהן בן דב אליענה פולמן עובדיה אמיר דרורי אן אביטן אסנת הירש אסנת אבידן אפרת לאור אפרת חלף אפרת נחמן - שוורצקופף בינה רנקור ג'קלין רוז גיל פיש ברזילי גילי גרתי-לינב גיתית אדרעי גלי פלג גלית אלמוג-צור דבי דרסלר דברת דגן דנה שולמן דנה דברת לביא דנה ששון אורון דנה קולקר דנה המבורגר דפנה לוטן דפני דנון הילה שלג - לופר הילה ג'רסי בר-אוריין הילה פיאלקוב ויויאן לנדסברג ורד שמור רבינוביץ' ורד שפי זהבה גילמור זהר בן דור חן בראונשטיין חן-לי סורינוב חנה אלברמן טל רדנאי טל עיני ברגלסון טלי מור טלי כהן ציון טלי אפשטיין ימית בן סעדון יעל שקד יעל בינדר יעל מרגלית יעל הגלעדי יעל  יעקובי גרינבאום יעל ברמן יפעה קמון כרמית ליבנה - זיו כרמית רוזן אבן-זוהר לי-את ורשה לילי פרויד לילך צוברי לינוי גולן מאיה בן-אור מוריה חרדים מורן אלברמן מיה שרבני מיטל עובד בן-דוד מיכל וקס מיכל נתיב מיקי דוד-גולדשטיין מירב כץ אבן מירי רווה מלי גימפל מלכה קרינר מעין אלטבת מרגנית סלונים מרים דיין נועה גוטפריד נורית סיון נורית לביא נורית הרץ נעה רגב נעמי פונדק לובל סיגל רן סיוון מעוז - עשת סיון טרגר סיון לוי סמדר שרף סמדר נוי - וייץ עדי לירן שטיגליץ עדי גונן-קויפר עדי יוגב עדי אורן עינת מלכה עירית בן דוד ענבל צור ענבל לוי עזרא ענת בן דרור ענת גולד ענת פרייס ענת כפרי נבהויז ענת יניב מרגולין ענת חן - הררי ענת גבריאל בן-קיקי עפרה מרגלית צאלה שיפמן צביה בארי ציפי אלתרמן קארין קזאז קוקי חנישר קרן הלרשטיין - אביטן קרן יחזקאלי - גולדשטיין קתרין לוגסי רבקה רוזנשטיין רוחיק גזית רויטל גל רום רויטל גרטלוב רונית בן-אליהו רונית ווליס רות דקלבאום רותי שיינר נווה רחלי פרס רינת הראל נחום רתם רטנר שונטל ממן שירי דנון שירלי טל שלומית קניס שני סבג שרון צ'רקהם שרון אור שרון זימן שרונה ערבה הוכמן שריי ז'אנה מישאל שרית פרץ תהילה שטראוס תמי אריאלי תמי ליאור אהרוני תמר לרנר ​איילת גל ​צופית גוזלי